Laivai, kateriai, jachtos ir marinos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Laivai, kateriai, jachtos ir marinos

Forumas, skirtas diskutuoti apie laivus, jachtas, marinas, katerius ir variklius.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Kas galetu patarti ?

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Audrius




Pranešimų skaičius : 2
Age : 50
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-13

Kas galetu patarti ? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kas galetu patarti ?   Kas galetu patarti ? EmptyKv. 03 13, 2008 6:29 pm

Sveiki ! Esu pradedantysis vandens pramogu megejas ir planuoju isigyti vandens motocikla "Bombardier" Deja mano zinios sioje srityje praktiskai nulines, gal kas galetu patarti i ka reikia atkreipti demesi perkan naudota motocikla ir gal kas galetu isreiksti savo nuomone apie toki aparata kaip "Bombardier" Sea Doo Gsi 83 kw.
Isanksto dekoju.
Atgal į viršų Go down
Mindaugas




Pranešimų skaičius : 3
Age : 54
Miestas : klaipeda
Registration date : 2008-06-14

Kas galetu patarti ? Empty
RašytiTemos pavadinimas: motcas   Kas galetu patarti ? EmptySk. 06 15, 2008 7:54 am

Sveiki,
Tego vazinetis seadoo,honda,ir visokio tipo Yamaha,bei pats 2metus turejau Yamaha GP1300.Is visu situ man patiko 2005m Yamaha GP-nereikia keisti tepalu,nes maisomas kartu su bendzinu,sportinis,manevringas.Honda taip pat geras daikciukas,nes lenktyniaudamas,pajutau kad geras daikciukas taip pat..
Atgal į viršų Go down
 
Kas galetu patarti ?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Laivai, kateriai, jachtos ir marinos ::  :: Vandens motociklai :: Sea Doo-
Pereiti į: